Nu am pofta de mancare...
  • TinaTina April 2009
    De la un timp am slabit cateva kg din cauza ca nu am pofta de mancare. De la 64 de kg am ajuns la 57. Precizez ca am 1.70 inaltime. Diete am tinut de foarte multe ori insa, niciodata nu m-am tinut de ele atat cat a trebuit. La voi ce dieta a dat roade? Apropo, nu as tine niciodata dieta Angelinei Jolie...
  • queenzyqueenzy April 2009
    la mine a functionat dieta disociata: 3 zile fructe si legume, 3 zile lactate si 3 zile carne. nu stiu cate kg am slabit ca nu m-am cantarit :) iar vara apelez intotdeauna la exercitii fizice si mananc forte multe legume si fructe. pana acum sunt multumita :) de dieta angelinei nu stiu ce sa zic, probabil ca daca as fi foarte grasa si as vrea cu disperare sa slabesc as recurge si la aia, insa numai sub supravegherea unui medic :)
    to live, doesn't mean you're alive
  • Tina a scris:
    De la un timp am slabit cateva kg din cauza ca nu am pofta de mancare. De la 64 de kg am ajuns la 57. Precizez ca am 1.70 inaltime. Diete am tinut de foarte multe ori insa, niciodata nu m-am tinut de ele atat cat a trebuit. La voi ce dieta a dat roade? Apropo, nu as tine niciodata dieta Angelinei Jolie...
    tii post o zi intreaga si sa vezi ce-ti vine pofta de mancare
  • sunt de acord cu roberta : nu mananci o zi intreaga nimic, si apoi vei manca fara sa stai pe ganduri ;))
    to live, doesn't mean you're alive
  • O plimbare la munte cu rucsacul in spate,hoinarind printre munti iti va face cu siguranta bine,si pun pariu ca dupa c vei ajunge acasa cu siguranta vei da iama in ceva bun de papa.La mine merge mereu,nu neparat la munte si o plimbare cu rolele sau bicicleta in parc,mai ales ca s-a facut frumos,da roade!

Salut!

Bine ai venit, daca vrei sa te implici, apasa unul dintre aceste butoane.

Intra in cont Inregistreaza-te

Categorii